Машинна малярка
При замовленні комплексу робіт по стяжці, штукатурці та малярці додаткова знижка 5%
Отримайте безкоштовну консультацію зараз!
Ціни на машинну шпаклівку та безповітряне фарбування
Мінімальне замовлення 150 м.кв. (м.пог.)
Найменування робіт |
Вартість від, |
Ґрунтування поверхні | 20 |
Шліфування штукатурки шліфувальною машиною | 45 |
Наклеювання малярного склополотна | 80 |
Шпаклівка стартова, шар до 3 мм | 90 |
Шпаклівка під шпалери | 110 |
Шпаклівка під фарбування | 130 |
Зароблення швів ГКЛ, установка кутників | 60 |
Безповітряне фарбування в два шари | 110 |
Заклеювання (упаковка) вікон, дверей, плитки | 40 |
Заклеювання підлог, стін, стель | 30 |
Виготовляння кута при відсутності багету | 110 |
Ґрунтування | 30 |
Ґрунтування грунт-фарбою | 40 |
Віконні укоси, колони та інші участки стін і стель ширина яких менше 50 см рахуються в погонних метрах (п.м.). Ціна за 1 п.м. дорівнює ціні 1 м2
Машинна шпаківка і безповітяне фарбування стін є фінішними етапами оздоблення поверхонь конструкцій. Їх мета - надання ідеальної площини і гладкості поверхням стін / стель і фарбування їх в кольори, обрані дизайнером / замовником.
Механізована шпаклівка і фарбування стін безповітряним способом дозволяє значно прискорити терміни виконання даних робіт і забезпечити максимально якісний результат, недоступний майстрам, які виконують роботи вручну.
Шпаклівка виконується на поверхнях, попередньо вирівняних штукатуркою (гіпсовою / цементно-піщаною) або гіпсокартоном.
Якщо попереднє вирівнювання поверхні виконано якісно, відхилення по вертикалі і площині не перевищують 1-2мм при перевірці двометровим рівнем або правилом.
Машинна шпаклівка поділяється на три основі етапи:
1. «Стартова» шпаклівка поверхонь.
При виконанні високоякісних шпатлювальних робіт на першому етапі необхідно створити ідеально-рівну поверхню, тобто прибрати нерівності поверхні, які залишилися після вирівнювання стіни штукатуркою / гіпсокартоном. Цей етап часто називають «стартовою» шпаклівкою.
Для виконання «стартової» шпаклівки поверхні використовують шпаклювальні суміші на основі гіпсового (сухі суміші) і полімерного (сухі або готові суміші) в'яжучого, призначені для нанесення на поверхню шаром до 4-5мм.
Такими «стартовими» сумішами є:
- Сухі гіпсові - Knauf Multi-Finish, Sniezka Acryl-Putz ST-10.
- Сухі полімерні - Weber Vetonit LR +, Semin Project Extrem, Knauf Polymer Finish.
- Готові полімерні - Semin Garnissant.
Шпаклівка механізованим способом виконується в один або два шари, при цьому вона наноситься на поверхню механічно, за допомогою шнекових або безповітряних апаратів, рідше вручну, за допомогою структурного валика, і стягується двометровим трапецієподібним правилом або півтораметровим шпателем (для механічного нанесення) з жорстким лезом по горизонталі і вертикалі поверхні.
Наша компанія використовує гідропоршневий апарат безповітряного нанесення американського виробництва, марки Titan PowrTwin 6900 Plus.
За допомогою нього можна швидко і ефективно наносити всі види полімерних шпаклівок, ґрунтовки глибокого проникнення і плівкоутворювальні, клеї, а також всі види фарб.
Перед нанесенням «стартової» шпаклівки, поверхню обов'язково потрібно знепилити і заґрунтувати ґрунтовкою глибокого проникнення.
Ґрунтовки глибокого проникнення: Ceresit CT-17, Knauf Tiefengrund, Semin Prim-SM, Semin Tiefengrund LF.
Якщо поверхня поштукатурена і штукатурка добре заглянцована, для збільшення адгезії поверхні, обов'язково, здійснити шліфовку поверхні за допомогою шліфувальної машини з крупним абразивом. Інакше шпаклівка відстане від поверхні.
Якщо поверхнею є гіпсокартон, то перед нанесенням «стартової» шпаклівки, всі стики між листами гіпсокартону повинні бути зароблені і армовані спеціальною стрічкою. Зароблення швів можна здійснювати і без армуючої стрічки за умови використання спеціальної високоміцної шпаклівки. При цьому, в місцях, де стикуються листи, підрізані вручну, необхідно стежити, щоб кут підрізання листів був 22 градуси. Виконується таке підрізання за допомогою спеціального рубанка.
«Стартова» машинна шпаклівка після висихання шліфується спеціально шліфувальною машиною з розміром абразивного зерна: 180-220.
Наша компанія використовує кращу, з існуючих на ринку, систему для шліфування стін і стель, виробництва німецької компанії FESTOOL, модель Planex LHS 225-IP / CTL 36 E AC-Set Festool.
2. Наклеювання малярного склополотна.
Малярне склополотно - це натуральний, екологічно чистий матеріал, який являє собою неткане полотно з пресованих скловолоконних ниток.
Призначення малярного склополотна («павутинки») - це маскування мікротріщин і дрібних нерівностей на поверхні, як існуючих, так і тих, які можуть з'явиться, в процесі експлуатації приміщення.
Перед наклеюванням малярного склополотна, поверхня «стартової» шпаклівки обезпилюється і ґрунтується ґрунтовкою глибокого проникнення.
В оздоблювальних роботах найчастіше використовують малярне склополотно з щільністю 40-45гр./м.кв.
Найбільш популярні марки скловолокна: Wellton W40 / 45, Semin Toile de verre.
Склополотно клеїться на поверхню внапуск, з подальшим подвійним прорізанням і видаленням вирізаних фрагментів, що забезпечує ідеальну стиковку смуг скловолокна.
Будівельні клеї для наклеювання скловолокна: Wall Super Bostic, Semin Colle TDV.
3. Фінішна шпаклівка поверхонь.
Цей етап, наступний за наклеюванням малярного склополотна.
Для отримання ідеальної поверхні під фарбування, малярне скловолокно шпатлюється в два шари, з обов'язковим шліфуванням кожного з них шліфувальною машиною.
Фінішна шпаклівка наноситься мінімальним шаром. Мета фінішної шпаклівки - НЕ вирівнювання, а створення ідеально гладкої глянцевої поверхні.
Тому для фінішного шпатлювання використовуються готові шпаклювальні суміші на мінеральному в'яжучому, з дуже дрібною фракцією частинок. Такі шпаклівки відрізняються високою міцністю і після висихання утворюють щільну, ідеально гладку, шовковисту і білосніжну поверхню.
Найякісніші фінішні шпаклювальні суміші виробляє компанія Semin: EXPERT'LISS, LISSEUR ETS2, СЕ-78 Plakist Perfect LIGHT, AIRLESS FIN, OSCAR.
Фінішна машинна шпаклівка шліфується спеціально шліфувальною машиною з розміром абразивного зерна 240-320. На етапі шліфування фінішної шпаклівки з поверхні видаляються всі, навіть дрібні дефекти.
Для отримання максимально високого результату і стартова і фінішна шпаклівки наносяться і шліфуються з застосуванням бокового проявочного світла.
Наша компанія використовує світлодіодні лампи проявочного світла для малярних робіт, виробництва компанії Semin, модель - LAMPE RESANTE ERGO'LISS SANS FIL. Ці лампи дозволяються виявити і усунути дрібні дефекти поверхні, невидимі при використанні інших типів освітлення.
Малярні роботи (безповітряне фарбування)
Фарбування поверхонь - заключний етап ремонтних робіт, при яких малярні матеріали наносяться на поверхню конструкцій, забезпечуючи їм санітарно-гігієнічні норми і надаючи приміщенню (або конструкції) особливий зовнішній вигляд.
Перед виконанням фарбувальних робіт, поверхня повинна бути обов'язково заґрунтована. Ґрунтування виконується в два етапи:
- Ґрунтування ґрунтовкою глибокого проникнення. Необхідно для зміцнення поверхні.
- Ґрунтування плівковою ґрунтовкою або грунт-фарбою. Необхідно для вирівнювання і зниження вологопоглинання поверхні.
Правильне ґрунтування поверхні забезпечує рівномірний розподіл фарби без перевитрат, а також дозволяє уникнути появи на поверхні, що фарбується плям і смуг, викликаних неоднорідним вологопоглинанням поверхні.
При ґрунтуванні поверхні важливо не перенаситити її грунтом, інакше під час фарбування на поверхні можуть з'явитися патьоки фарби.
Якщо підготовка поверхні під безповітряне фарбування виконана некоректно, вибір навіть високоякісної і дорогої фарби не допоможе досягти успіху. При цьому дорога фарба не гарантує відмінний результат і досягнення поставлених цілей. Щоб уникнути грубих помилок, необхідно знати які види фарб використовувати в різних приміщеннях:
Для приміщень з серйозним впливом температури і вологи (наприклад, кухні) найкращий варіант - міцна водовідштовхувальна алкідна емаль. Поганий варіант - дешевий полівінілацетатний склад, який погано переносить миття.
Приміщення з безпосереднім впливом води (наприклад, ванні кімнати). Найкращій варіант - гумова фарба. Не слід використовувати паропроникну акрилову фарбу.
Житлові приміщення (наприклад, спальня, дитяча). Найкращій варіант - екологічна паропроникна фарба. Не слід використовувати силіконову фарбу.
Залежно від бажаного результату, також, може відрізнятись спосіб нанесення фарби на поверхню.
Для створення гладкої поверхні, особливо при фарбуванні тонкошаровими фарбами, найкращим варіантом буде покраска за допомогою безповітряного апарату. Для отримання поверхні з ефектом зернистості слід використовувати структурний валик.
При замовленні комплексу робіт по стяжці, штукатурці та малярці додаткова знижка 5%
Замовте малярні роботи зараз!
Отримайте безкоштовну косультацію