20% від прибутку - на ЗСУ

Стяжка підлоги
за 1 день

Машинна штукатурка

Полістиролбетон

 

При влаштуванні цементно-піщаної стяжки необхідно не тільки забезпечити вирівнювання підлоги, але і створити хорошу звуко- і теплоізоляцію, що особливо важливо для житлових приміщень. Для цього під стяжку підлоги укладаються відповідні матеріали.

Полістиролбетон (ПСБ) - це матеріал з відмінними характеристиками, застосування якого дозволяє легко і просто, а головне, недорого вирішити ці завдання.

 

Полістиролбетон - різновид легкого бетону

 

ПСБ останнім часом став будівельним матеріалом, який активно використовується.Він являє собою бетон з пористою структурою з малою питомою вагою.

Полістиролбетон - це композиційний матеріал, вироблений на основі цементного в'яжучого розчину. Основні складові полістиролбетону:

 • цемент (найчастіше використовується портландцемент),
 • пісок (для збільшення міцності може бути використаний кварцовий пісок),
 • вода,
 • гранули спіненого полістиролу (пінопласту),
 • добавки (пластифікатори, прискорювачі схоплювання),
 • повітровтягувальні добавки.

ластифікатори допомагають гранулам спіненого полімеру рівномірно розподілитися в об'ємі розчину. Повітровтягувальні добавки сприяють утворенню в товщі цементного каменю повітряних чарунок, що додатково полегшує матеріал і збільшує його теплоізоляційні властивості та звукопоглинання. Дані добавки сприяють зручності роботи з розчином і покращують експлуатаційні властивості готового полістиролбетону.

Залежно від щільності розділяють конструкційний і теплоізоляційний полістиролбетон. В якості утеплювача застосовують полистиролбетон D 200-300 (щільністю 200-300 кг / м3). Його використовують для тепло- і звукоізоляції дахів, підлог, перекриття.

 

Стяжка із полістиролбетону Київ

 

Полістиролбетон успішно витримує конкуренцію з багатьма популярними матеріалами і в багатьох областях використання навіть перемагає. Наприклад, він активно використовується для влаштування стяжки підлоги і розуклонки покрівлі.

Компанія ПОЛ-ДЕНЬ виконує влаштування стяжки підлоги на основі полістиролбетону. Завдяки пористій структурі матеріалу вона має ряд незаперечних переваг у порівнянні зі звичайною цементно-піщаною стяжкою:

 • Високі теплоізоляційні і звукоізоляційні показники. Використання полістиролбетону дозволяє заощадити на додатковому утепленні.
 • Відносно висока міцність.
 • Довговічність.Полістиролбетон витримує до 100 циклів заморожування-відтавання.
 • Біостійкість. Матеріал не схильний до дії грибка та цвілі.
 • Економічність. Більш низька вартість матеріалу в порівнянні з іншими утеплювачами.
 • Зменшений тиск на конструкцію. Власна вага полістиролбетону при мінімальній товщині 80 мм становить всього 32 кг / кв.м.
 • Низька паропроникність при збереженні гідроізоляційних властивостей.
 • Незаймистість. Полістиролбетон не горить, при пожежі гранули пінополістерол випаровуються, тління і полум'я відсутні.
 • Технологічність. Цей матеріал легко обробляти: пиляти, різати або штробити.
 • Легкість застосування. Полістиролбетон замішується прямо на будмайданчику за допомогою спеціального обладнання, при цьому зменшуються вартість доставки будматеріалів і загальні трудовитрати під час будівельних робіт.

Стяжка підлоги з полістиролбетону служить як вирівнюючий, звуко- і теплоізолюючий шар. У деяких випадках це єдине можливе рішення по утепленню і звукоізоляції будівлі за рахунок мінімального навантаження на перекриття.

Слід мати на увазі, що стяжка на основі полістиролбетону недостатньо міцна для влаштування чистових підлог з лінолеуму, ковроліну і ін. рулонних матеріалів. У такому випадку вона потребує додаткового шару напівсухої цементно-піщаної стяжки, армованої металевою сіткою або фіброволокном, товщиною 50-70 мм під фінішне покриття.

 

Полістиролбетон ціна

 

Компанія Пол-День при проведенні робіт з влаштування стяжки з полістиролбетону використовує якісні матеріали, гарантує точне дозування компонентів суміші і дотримання технічних вимог.

 

Вартість полістиролбетонної стяжки М250 (матеріали і робота) - 3500-4000 грн/м³.


 

Для замовлення стяжки із полістиролбетона и уточнення вартості робіт зв'яжіться з нашим менеджером

 

(095) 004-1125

 


 

Наші бригади виконають всі роботи на Вашому об'єкті злагоджено та якісно.

 

Зворотній дзвінок