20% від прибутку - на ЗСУ

Стяжка підлоги
за 1 день

Машинна штукатурка

Розуклонка покрівлі

 

Технологія влаштування плоских покрівель простіша, ніж скатної, але є момент, важливий для того, щоб покрівля служила правильно і довго, а саме створення нахилу покрівлі.

Пласка покрівля природним чином стає накопичувачем дощової і талої води, що може бути причиною погіршення її теплоізоляційних властивостей, швидкого псування і руйнування. Шар води на плоскій покрівлі стимулює проростання занесених вітром насіння рослин. Крім того, при перепаді температур вода змінює свій обєм, що призводить до утворення тріщин в захисному шарі. Через них вода далі потрапляє у внутрішні шари покрівельного пирога і зволожує теплоізоляційний шар, що призводить до втрати його якостей і додаткового навантаження на основу покриття.

Розуклонка покрівлі - це спосіб надання їй оптимального кута нахилу для стікання води під дією сили тяжіння. Для стоку води можуть бути зроблені покрівельні воронки або зовнішні водостоки. Розуклонка пласкої покрівлі виконує кілька функцій:

  • вона може слугувати основою для гідроізоляційного шару,
  • перешкоджає зміні форми та товщини утеплювача,
  • дає можливість створити необхідний кут нахилу для стікання води.

Разуклонка кровли

Разуклонка кровли работы

Разуклонка кровли фото

 

Розуклонка покрівлі

Якщо основа даху будівлі - бетонна плита, то створити ухил покрівлі нахилом плити дуже складно. В такому випадку розуклонка покрівлі може бути зроблена за допомогою напівсухої стяжки.

Процес створення нахилу покрівлі стяжкою включає такі етапи:

  • виставлення маяків по нівеліру,
  • знепилювання і при необхідності висушування основи,
  • укладання смуг цементно-піщаного розчину по маяках і його вирівнювання,
  • шліфування поверхні розчину.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід влаштування розуклонки покрівлі стяжкою. Вони ретельно готують покрівлю для укладання плитки, вирівнюють поверхню стяжкою для подальшого нанесення рулонної і обмазувальної гідроізоляції, а також полегшених типів підлог з керамзиту, мінеральних, базальтових плит, пінопласту і полістирольних систем влаштування покрівлі.

Наші бригади демонструють високу продуктивність при дотриманні технології та вимог будівельних норм для розуклонки покрівлі стяжкою.

 


 

Для замовлення розуклонки покрівлі та уточнення вартості робіт зв'яжіться з нашим менеджером

 

(095) 004-1125

 


 

Наші бригади злагоджено та якісно виконають всі роботи на Вашому об'єкті.

 

Зворотній дзвінок