20% від прибутку - на ЗСУ

Стяжка підлоги
за 1 день

Машинна штукатурка

Машинна стяжка підлоги

 

При проведені оздоблювальних робіт в новобудовах або ремонті приміщень найважливішим етапом є підготовка основи під фінішне покриття підлоги. Від якості стяжки підлоги буде залежить якість покриття підлоги, відповідно зручність переміщення людей та розміщення меблів в приміщенні.

Напівсуха стяжка  механізованим способом ідеально, а головне, швидко усуває всі нерівності та великі перепади на площині підлоги. Відносно невисока ціна і малі терміни виконання машинної стяжки роблять цю послугу дуже затребуваною серед усього спектра будівельно-оздоблювальних робіт.

 

Чому варто вибирати напівсуху стяжку підлоги?

 

У порівнянні з традиційною, яку ще називають мокрою, напівсуха машинна стяжка підлоги має багато переваг як для замовників, так і для виконавців:

  • мінімальна усадка стяжки, відсутність тріщин
  • стислі терміни виконання робіт
  • швидке висихання поверхні і можливість ходити по ній
  • мала кількість води, що створює зручність виконання стяжки в зимовий час
  • не підвищує вологість повітря в приміщенні і зменшує ймовірність протікання на нижні поверхи
  • можливість укладання стяжки підлоги в приміщеннях з виконаними оздоблювальними роботами
  • машинна стяжка - ідеальний вибір під теплу підлогу

Для приготування розчину використовується якісний цемент, річковий пісок, гранітний відсів, поліпропіленова фібра, пластифікатори. Стяжка підлоги механізованим способом дозволяє створювати на великій площі заливку з мінімальною висотою 50 мм над перекриттям без застосування спеціальних добавок. 

 

ПОЛ-ДЕНЬ: працюємо швидко, стяжка підлоги за одинь день!

 

Наша організація працює з 2010 року і спеціалізується на виконанні стяжки підлог і машинної штукатурки. Наші бригади виконали роботи на площі понад 400 тис. кв.м.

При уклададці розчину ми використовуємо пневмонагнітачі, шліфувальні машини і лазерні нівеліри. Надійне обладнання забезпечує компактну і охайну подачу розчину на відстань до 180 метрів по горизонталі і до 90 метрів по вертикалі. 

З 2016 ми також виконуємо роботи з нанесення гіпсової та цементно-вапняної штукатурки механізованим способом. За цей період виконано робіт більш ніж на 350 об'єктах, на загальній площі понад 120 тис. м.кв.

Наші спеціалізовані бригади мають великий досвід роботи і видають середню продуктивність до 200 м² в день, що складає площу середнього будинку. Маючи такі високі показники, ми пропонуємо послугу "Стяжка підлоги за один день". Відповідальність, високий професіоналізм наших співробітників, індивідуальний підхід до кожного клієнта і контроль якості дозволяє нам з упевненістю гарантувати високий рівень виконаних робіт.

 

Машинна стяжка підлоги і штукатурка стін в Києві та області

Ми надаємо послуги машинної стяжки і штукатурки в Києві та Київській області, але також виїжджаємо в інші регіони України при замовленні великих об'ємів робіт. У наші послуги входять: нівелювання приміщень, нарізання деформаційних швів і шліфування (затирання) поверхні стяжки

Виїзд нашого фахівця для нівелювання рівня підлоги і складання кошторису робіт - безкоштовні!

З метою поліпшення якості обслуговування наших постійних і нових клієнтів ми надаємо можливість замовлення комплексу робіт з вирівнювання не тільки підлог, а так же стін і стель.
 Потрібна ідеально рівна та міцна поверхня підлоги і стін під будь-які види покриття?
Оптимальне рішення Ви знайдете у нас!

 

Ми гарантуємо бездоганну якість машинної штукатурки і стяжки підлоги при розумних цінах і часу виконання робіт.Додаткові знижки при замовленні комплексу робіт "машинна стяжка + машинна штукатурка"!

 

Зворотній дзвінок