20% від прибутку - на ЗСУ

Стяжка підлоги
за 1 день

Машинна штукатурка

Стяжка підлоги

Цементно-песчаная стяжка пола

 

Цементно-піщана стяжка підлоги від компанія ПОЛ-ДЕНЬ:

Повний комплекс робіт з влаштування стяжки
Швидко, якісно, з гарантією
Продуктивність бригади 150 м² за день

 

Цементно-піщана стяжка підлоги
Ціна від 140 грн/м. кв.

 

Професійна робота

Завдяки висококваліфікованим фахівцям і якісним матеріалам досягається 100% якісний результат в стислі терміни під будь-який вид покриття.

Доставка матеріалів

Беремо всі турботи на себе! Погоджуємо з замовником і закуповуємо необхідні матеріали, а також доставляємо їх на об'єкт.

Безкоштовний виїзд майстра на об'єкт

Інженер нашої компанії виїжджає на об'єкт для виконання замірів у зручний для замовника час.

В кошторисі враховуються особливості об'єкта та побажання замовника. Кошторис з вартістю робіт і матеріалів надається замовнику протягом одного дня після замірів.

Терміни виконання та гарантія якості

Наша компанія гарантує високу якість робіт по влаштуванню стяжки машинним способом і чітке дотримання термінів виконання, закріплених в договорі.

Наші бригади працюють акуратно, після них завжди чистота і порядок.

 


 

Компанія ПОЛ-ДЕНЬ працює на будівельному ринку з 2010 року і зарекомендувала себе як надійна організація. Наші першочергові завдання:

list marker турбота про інтереси клієнтів
list marker забезпечення бездоганної якості робіт
list marker доступні ціни
list marker швидке виконання роботи

 

З метою поліпшення якості обслуговування постійних і нових клієнтів наша компанія розширила асортимент послуг, що надаються і, тепер, Ви можете замовляти комплекс робіт по влаштуванню цементно-піщаної стяжки підлоги, а також штукатурки стін і стель.

При замовленні комплексу робіт по стяжці і штукатурці додаткова знижка 5%

Замовляйте цементно-пісчану стяжку підлоги зараз!
Отримайте безкоштовну конультацію

(095)004-1125


 

Напівсуха цементно-пісчана стяжка підлоги від ПОЛ-ДЕНЬ

12

років досвіду роботи

1500

готових об'єктів

400 000

м2

 

ВИКОНУЄМО РОБОТИ НА ОБ'ЄКТАХ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ!

 

Напівсуха цементно-піщана стяжка підлоги машинним способом забезпечить ідеальну поверхню підлог у Вашому домі! 

Основні переваги: найкоротші терміни виконання робіт, довговічність, стійкість до механічних впливів, екологічна чистота, вигідність.

 

Цементно-піщана стяжка ціна від 140 грн./м.²

Вартість матеріалів від 140 грн./м.²

 

(більш детальну інформацію дивіться в розділі  Ціни на стяжку)

 


 

Напівсуха стяжка підлоги машинним способом - сучасні технології і обладнання

 

 

 

В процесі виконання стяжки підлоги машинним способом цементно-піщаний розчин подається безпосередньо на місце укладання за допомогою пневмонагнітача. Завдяки використанню мінімальної кількості води для приготування напівсухого розчину цементний камінь формується швидко. Додавання в розчин поліпропіленового фіброволокна, а також пластифікаторів і гранітного відсіву дозволяє знизити ймовірність утворення тріщин і прояви усадки. В результаті в найкоротші терміни виходить ідеально рівна підлога без тріщин і дефектів, що є відмінною основою для будь-якого фінішного покриття. 

 

Технологічні операції при влаштуванні цементно-піщяної стяжки:

  • підготовка основи;
  • визначення відміток чистової підлоги і нульового рівня стяжки;
  • приготування розчину та його подача за допомогою пневмонагнітача;
  • встановлення маяків;
  • заливка основного шару стяжки;
  • вирівнювання розчину  по маякам;
  • нарізання деформаційних швів;
  • шліфовка поверхні.

Умови влаштування стяжки підлоги та догляд за нею (в тому числі в зимовий час)

Для уникнення пошкоджень стяжки її влаштування повинно виконуватися після закінчення будівельно-монтажних робіт.

Влаштування стяжки підлоги повинно проводитися без протягів в приміщенні, при температурі повітря біля поверхні підлоги і температурі основи не нижче 1 ° С. Такі температурні умови необхідно підтримувати до моменту досягнення міцності стяжки не менше 50% від проектного значення (як мінімум, протягом 5 днів).

По завершенні затирання стяжку потрібно накрити поліетиленовою паронепроникною плівкою (в осінній і зимовий час в цьому немає необхідності). Це обмежить випаровування води з розчину і забезпечить її рівномірну реакцію з цементом.

Виконання стяжки в зимовий час можливо при температурі повітря поза приміщенням не нижче -10 ° С (мінус 10 градусів за Цельсієм).


 

Види напівсухої стяжки підлоги:

 

1. Напівсуха стяжка підлоги з розділовим теплоізоляційним шаром


Такий вид механізованої стяжки використовують як елемент теплої підлоги на перших поверхах, розташованих над неопалюваними підвалами та технічними поверхами.

Теплоізоляційний шар використовується як для утеплення підлоги, так і для звукоізоляції і зменшення навантаження на основу приміщення. В якості утеплювача найчастіше використовують екструдований або спінений пінополістирол щільністю не менше 25 кг/м3, плитові й рулонні матеріали на основі мінеральної або базальтової вати.

В цьому випадку цементно-піщана стяжка лежить на розділовому теплоізоляційному шарі і не стикається з перекриттям і стінами. Завдяки цьому обмежується проходження звукових і ударних хвиль і зменшується втрата тепла з приміщення. Необхідно забезпечити щільне прилягання утеплювача до основи, а стяжку армувати зварною металевою сіткою або фіброволокном.

Товщина напівсухої цементно-піщаної стяжки над утеплювачем повинна бути не менше 60 мм. Пішохідні навантаження на стяжку можливі вже через добу після укладання розчину

 

2. Армована напівсуха стяжка підлоги


Для армування стяжки використовується зварна металева сітка або поліпропіленова фібра.

2.1. Основне призначення сітки - зміцнення цементно-піщаної стяжки підлоги там, де очікуються великі навантаження на перекриття або лежить утеплювач.

Параметри зварної сітки:

  • дріт ВР-1 з Ø 3-5 мм і розміром комірки 50х50 мм або 100х100 мм;
  • розмір карти: 0,5х2 м, 1х2 м, 1,5х2 м (занадто габаритні сітки незручно занурювати і перевозити).

Зварна металева сітка укладається всередину шару стяжки. Жорстке з'єднання у вузлах комірок забезпечує цілісність і міцність конструкції, запобігає усадці стяжки при наборі міцності розчином і утворенню тріщин.

2.2. Поліпропіленове фіброволокно може слугувати відмінним замінником армуючої сітки. Воно рівномірно розподіляється в суміші, армуючи її по всьому об'єму. Це дозволяє знизити мікропластичну усадку, запобігає утворенню тріщин і деформацій у процесі твердіння.

Основними перевагами включення фіброволокна в напівсуху стяжку є зменшення можливості утворення усадочних тріщин, підвищена ударостійкість, несхильність до корозії, мала кількість відходів.

 

3. Механізована стяжка для теплої підлоги


При монтажі системи теплої підлоги, теплоізоляція є необхідністю. В даному випадку цементно-піщана стяжка для теплої підлоги грає роль акумулятора тепла: в шарі стяжки тепло від нагрівальної системи накопичується і рівномірно розподіляється по всій поверхні підлоги.

Слід пам'ятати, що перед влаштуванням стяжки необхідно провести гідравлічні випробування труб теплої підлоги на герметичність.

Не рекомендується робити занадто товсту стяжку підлоги, так як вона може знизити ефективність системи водяної теплої підлоги. Товщина напівсухої стяжки над утеплювачем повинна бути не меншою 60 мм. Якщо критично не перевищувати задану висоту конструкції, то стяжку можна армувати металевою сіткою з товщиною дроту від 3 мм і розміром комірки 100x100 мм або поліпропіленовим фіброволокном. Цим можна дещо зменшити висоту стяжки, зберігши її міцність.

У цементно-піщаний розчин необхідно додавати пластифікатори (спеціальні добавки до бетону). Вони виводять з розчину зайве повітря, роблячи його пластичним, підвищуючи одночасно його межу міцності на стискання.

Влаштована стяжка повинна бути витримана до включення теплої підлоги не менше 20 днів. Для запобігання швидкого висихання напівсухої цементно-піщаної стяжки (особливо в літній період), варто її накрити поліетиленовою плівкою або кілька разів на добу зволожувати водою.

 

4. Цементно-піщана стяжка на гідроізоляційному шарі


Гідроізоляційний шар, який застосовується при влаштуванні напівсухої цементно-піщаної стяжки підлоги, слугує для захисту приміщення від проникнення вологи. У будівлях, де відсутній підвал, волога з землі може просочуватися в бетон по капілярах і активно руйнувати його структуру, внаслідок чого утворюються мікротріщини. У таких будинках рекомендується гідроізолювати весь перший поверх.

Гідроізоляційні матеріали, що зазвичай використовуються:

  • поліетиленова плівка товщиною 100-200 мікрон;
  • руберойд;
  • обмазочна гідроізоляція на бітумній, полімерній основі.

Поліетиленова плівка є ефективною і недорогою гідроізоляційною мембраною. Щоб уникнути деформацій напівсухої стяжки підлоги та з метою відсікання капілярної вологи рекомендуємо використовувати поліетиленову плівку високої щільності.

Важливо забезпечити безперервність гідроізоляції. У місцях примикання до стін, сходів або інших виступаючих частин, гідроізоляційний матеріал необхідно піднімати на висоту як мінімум 150 мм. Якщо необхідно зробити захист від проникнення вологи як знизу, так і зверху, що важливо, наприклад, для влаштування напівсухої стяжки в ванних кімнатах, рекомендуємо проводити гідроізоляційні роботи з використанням спеціальних бітумних мастик або гідроізолюючих матеріалів на полімерній основі. Обробка поверхні обмазочною гідроізоляцією захищає бетон від попадання вологи. При цьому необхідно забезпечити товщину шару стяжки підлоги над гідроізоляцією не менше 50 мм.

 



Замовте безкоштовний прорахунок прямо зараз!

 

(095)004-1125

 

При замовленні нашої послуги, фахівець виїжджає на об'єкт для зняття замірів та складання кошторису абсолютно безкоштовно!

Ми гарантуємо бездоганну якість при розумних цінах і часу здійснення робіт!

 

Додаткові знижки на комплекс робіт "механізована стяжка + штукатурка"!

 

Зворотній дзвінок